Звернення Вікторії Лісничої

Прочитайте звернення Вікторії Лісничої

Коментуючи шляхи виходу з ситуації у політичній та економічній площині, пані Вікторія Миколаївна Ліснича, віце -президент Європейської економічної палати, закликала до проведення в Україні єврореформ.

HashFlare

На думку Лісничої, цей підхід обіцяє поліпшення становища, яке має місце в середньому і малому українському бізнесі. Приведення внутрішніх ринків країни у відповідність з прийнятими в світі стандартами, вважає віце -президент Палати, також дозволить підвищити репутацію держави в очах закордонних інвесторів, на вкладення яких покладаються великі надії, як і на співпрацю з європейськими партнерами.

Як відомо, EEIG (Європейська Економічна палата) являє собою консультаційну організацію, діяльність якої націлена на всебічну гармонізацію співробітництва між вітчизняним і зарубіжним бізнесом. Палата займається виведенням українських підприємств на європейські ринки, піклуючись про стандартизацію продуктів і послуг, а також приділяє велику увагу залученню іноземних інвесторів.

Джерело: http://politota.com.ua/archives/1808

Leave a reply

20 − five =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: